Využite našu LIMITOVANÚ dotáciu na ON-GRID systémy!

Fotovoltické elektrárne pre rodinné domy

Ak je vašim cieľom hlavne zníženie faktúr za elektrinu odporúčame vám fotovoltaickú elektráreň bez batérie. Prebytky vyrobenej energie, ktoré sa nespotrebujú na prevádzku domácnosti sa využijú na uloženie do virtuálnej batérie.

Najlacnejšie riešenie, v ktorom je energia primárne využitá počas dňa domácnosťou a prebytky z vyprodukovanej elektriny sa posielajú do distribučnej siete.

V prípade Virtuálnej batérie sa dodaná elektrina distribučnej spoločnosti zráta a následne ju môžete využívať v vtedy, keď budete potrebovať (napr. Vo večerných hodinách alebo keď bude vyššia spotreba). Výhodou je, že elektriku z Virtuálnej batérie už nemusíte nakupovať drahú – platí sa len poplatok za distribúciu a vy s riešením ON GRID môžete znížiť svoje výdavky až o 60%*

ON-GRID

Využite našu LIMITOVANÚ dotáciu na ON-GRID systémy!

* Výsledná cena sa môže líšiť závislosti od vašej lokality, typu strechy, osadenia systému a tiež povinného príslušenstva distribučnej spoločnosti.

HYBRID

Systém, je viazaný na distribučnú elektrickú sieť a zahŕňa fyzické úložisko energie do batérií, pričom môžete mať naďalej aktívnu službu Virtuálna batéria.

Systém využíva fotovoltické panely na výrobu energie počas dňa, zatiaľ čo batérie ukladajú prebytočnú energiu na použitie neskôr v noci. Ak by batérie boli nabité na maximum, v prípade služby Virtuálna batéria, sa prebytočná elektrina odošle distribučnej spoločnosti. Nahromadenú elektriku z Virtuálnej batérie už nemusíte nakupovať drahú – platí sa len poplatok za distribúciu. Toto riešenie je vhodné aj pre maximálnu stabilitu el. prúdu – nebudete mať pri výpadkoch elektriky z distribučnej siete žiadny výpadok – bude sa totiž spotrebovať energia nazbieraná z batérie. Riešením HYBRID dokážete svoje výdavky znížiť na maximum a môžete tak znížiť svoje výdavky až o 90%*

* Výsledná cena sa môže líšiť závislosti od vašej lokality, typu strechy, osadenia systému a tiež povinného príslušenstva distribučnej spoločnosti.

VÝHODY SOLÁRNEJ ELEKTRÁRNE

ZNÍŽENIE PLATIEB ZA ELEKTRINU

Vlastná fotovoltická elektráreň vám dokáže znížiť až 60% nákladov na elektrinu

ŠETRENIE ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Pri výrobe elektriny fotovoltického panela vzniká o 96% menej CO2

VYUŽITIE DOSTUPNÝCH DOTÁCII

Na rok 2023 sú vyhlásené výzvy na dotácie pre rodinné domy aj firemné budovy

REALIZÁCIA NA KĽÚČ

Všetky úkony a admnistrátivu spojenú s realizáciou FVE vybavíme za vás.

USKLADNENIE NESPOTREBOVANEJ ENERGIE

Vyrobenú energiu, ktorú nespotrebujete si viete uložiť fyzickej alebo vizruálnej batérie na neskoršiu spotrebu 

OBMEDZENIE VÝPADKOV ELEKTRINY

Hybridné fotovoltaické elektrárne vám zabezpečia dostatok energie počas výpadku elektriny zo siete.

NAMI REALIZOVANÉ  FVE NA RODINNÉ DOMY

O NÁS

Sme odhodlaní vytvárať udržateľnú budúcnosť poskytovaním vysokokvalitných fotovoltaických systémov pre domácnosti a podniky. Náš tím má dlhoročné skúsenosti v odvetví obnoviteľnej energie a je nadšený pomáhať našim zákazníkom znižovať ich uhlíkovú stopu a zároveň šetriť peniaze na účtoch za energiu. Sme hrdí na to, že poskytujeme výnimočný zákaznícky servis a podporu počas celého procesu, od počiatočnej konzultácie až po údržbu po inštalácii.

Špecializujeme sa na navrhovanie a inštaláciu solárnych riešení, ktoré spĺňajú jedinečné energetické potreby každého z našich klientov. Od rezidenčných striech až po veľké komerčné inštalácie, máme odborné znalosti, aby sme zaistili, že váš systém solárnych panelov bude efektívny, spoľahlivý a má dlhú životnosť.

V SOLARTe veríme, že solárna energia je cestou budúcnosti, a sme hrdí na to, že sme súčasťou tejto udržateľnej revolúcie. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako vám môžeme pomôcť využiť silu slnka a prevziať kontrolu nad vašou energetickou budúcnosťou.

MONTÁŽ PO CELOM SLOVENSKU

Lokalita zákazníka pre nas nie je problém

INOVATÍVNE RIEŠENIA ZA DOSTUPNÉ CENY

Vysoká kvalita použitých komponentov a technológie FVE

SME VÁM K DISPOZÍCIÍ 24/7

Nonstop sledujeme nami inštalované elektrárne