Firma SOLART sa skladá z nadšencov pre solárnu energiu, ktorých nadšenie pre energetickú samostatnosť pretrváva už od roku 2015.

Neustále prehlbovanie vedomostí v solárnej energetike nás posúva dopredu, čo nám umožňuje vytvárať nové nápady, zlepšovať všetko to čo sa zlepšiť dá a rozširovať naše produktové portfólio o najvyspelejšie solárne technológie, tak aby ste v spolupráci s nami využívali nevyčerpateľnú energiu slnka naplno !
Priamy kontakt so zákazníkom je pre nás dôležitý, preto sa tešíme keď nás osobne navštívite a spoločne budeme o krok bližšie k energetickej sebestačnosti. Prekonzultujeme a fotovoltaickú elektráreň zostavíme presne podľa vašich požiadaviek.
Kľúčovou vlastnosťou našej spoločnosti je montáž solárnej elektrárne na vašej nehnuteľnosti s najvyššou precíznosťou, tak ako by sme si ju montovali sami pre seba, pretože správne skonštruovaná fotovoltaika má roky spoľahlivo slúžiť bez nutnosti ďalších zásahov vlastníka či inštalatéra.
Jednotlivé komponenty a najmodernejšie solárne panely, ktoré nájdete v našej ponuke solárnych systémov sú vyberané čo najdôslednejšie, aby zabezpečili čo najvyšší výkon konkrétnej solárnej elektrárne bez nutnosti predimenzovania systému, čo by sa odzrkadlilo v jeho zbytočnom predražení.

1. Zadanie požiadavky na solárnu elektráreň

Možnosť osobnej konzultácie v našej predajni a kancelárii nám uľahčí tento bod dokonale splniť, pretože je dôležité, aby sme pochopili všetky vaše potreby, očakávania a ciele o vašej budúcej fotovoltaickej elektrárni.

Návrh

2. Návrh fotovoltaickej zostavy

Po zadaní parametrov vašej nehnuteľnosti, navrhneme solárnu elektráreň presne pre vašu potrebu. Tak isto predložíme technickú špecifikáciu fotovoltaiky aj spolu s cenovou ponukou.

3. Obhliadka miesta inštalácie solárnej elektrárne

Po vzájomnom odsúhlasení cenovej ponuky solárnej zostavy Vás navštívime. Pri obhliadke sa upresnia všetky detaily elektroinštalácie a celkové umiestnenie fotovoltaiky, následne sa podpíše zmluva o dielo a upresnia sa detaily platby za solárnu elektráreň.

4. Zariadenie administratívy pre pripojenie do distribučnej siete

Postupy dobre poznáme. Vypracujeme všetky potrebné zmluvy, kde od vás potrebujeme len doplnenie údajov a vašu súčinnosť pri ohlasovaní inštalácie fotovoltaiky a jej pripojení do distribučnej siete.

5. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam II

Solárne panely vyberáme a naše solárne elektrárne navrhujeme tak, aby spĺňali podmienky dotačnej politiky z programu Zelená domácnostiam II. Tento krok tiež vo väčšine prípadov vybavujeme za vás, kde je potrebná len vaša spolupráca.