Fotovoltaické elektrárne bez batérií

Opis solárnej elektrárne

Hybridné fotovoltaické elektrárne s batériami, sú systémy vďaka ktorým sa vaša domácnosť čo najviac priblíži k energetickej sebestačnosti a zároveň sa zabezpečí proti zdražovaniu cien elektrickej energie. Táto fotovoltaika primárne smeruje vyrobenú energiu pre vašu dennú spotrebu, avšak ak vašu vyrobenú energiu nespotrebovávate, ukladá sa do lítiových batérií. Takto uloženú energiu spotrebujete večer alebo ak slnko nebude svietiť.

Solárne panely

Základom každej zostavy sú špičkové monokryštalické solárne panely značky Canadian Solar. Ktoré sú špecifické svojou revolučnou technológiou stavby článkov, kedy dosahujú vysoký výkon aj v čase nízkej intenzity slnečného žiarenia. V kombinácii s ich odolnou konštrukciou a moderným dizajnom je to dôvod prečo ich máme radi a ponúkame ich aj svojim zákazníkom.

Inteligentné solárne batérie

Batérie Huawei LUNA2000 sú základom týchto fotovoltaických elektrární a patria k najlepším možnostiam akumulácie energie na trhu fotovoltaiky. Ponúkajú dlhú životnosť a jednoduché rozšírenie svojej kapacity o ďalšie moduly.